بروزترین سایت خبری دانشگاهی
PNU News Agency

کانال تلگرام PNU98

معاون فناوری و پژوهش دانشگاه پیام نور

پست شماره 49
, دوشنبه 14 بهمن 1392

دکتر زارع معاون فناوری و پژوهش دانشگاه پیام نور گفت: سامانه آثار پژوهشی اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور فعال است و دانشگاه پیام نور با ثبت به روز این آثار از سوی اعضای هیات علمی توانست رتبه هشتم در بین دانشگاه های برتر را به خود اختصاص دهد که این رتبه ای بسیار ارزشمند است.

دکتر زارع در جمع اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور استان سیستان و بلوچستان افزود: ما از تمامی اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور دعوت می کنیم که در زمینه ارائه کار تحقیقاتی و ثبت آثار در سامانه گلستان کوشا بوده و در تقویت مجلات علمی دانشگاه نیز اهتمام ورزند.

وی در ارتباط با تجهیز آزمایشگاه ها و کتابخانه های دانشگاه های پیام نور سراسر کشور اظهار داشت: بررسی های لازم برای تعیین میزان بودجه مورد نیاز برای تجهیز کتابخانه ها و آزمایشگاه ها در حال انجام است و درصدد هستیم زیرساخت های لازم برای کار تحقیقاتی و پژوهشی اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور را با تجهیز آزمایشگاه ها وکتابخانه ها فراهم کنیم.

دکتر زارع تحقیق و پژوهش را برای دانشگاه پیام نور بسیار مهم خواند و گفت: دانشگاه پیام نور از تمامی طرح های پژوهشی تقاضا محور اعضای هیات علمی این دانشگاه در هر رشته ای که باشند ، استقبال خواهد کرد

توجه : تمام حقوق مطالب برای پیام نور 98 محفوظ می باشد.

ویژه برنامه های دهه فجر در دانشگاه پیام نور

پست شماره 47
, دوشنبه 14 بهمن 1392

سرگرد پاسدار ابراهیم لک زایی ویژه برنامه های دهه فجر حوزه مقاومت بسیج دانشگاه پیام نور را تشریح کرد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج کارکنان دانشگاه پیام نور گفت: همگان میدانند؛ انقلاب اسلامی معجزه ای بزرگ بود که به وسیله امام راحل بعنوان تولد دوباره ی اسلام، مقطع رهایی ملت ایران از چنگال ابر جنایتکاران بود. پر واضح است که؛ حفظ پیروزی و نهضت بسیار مشکل تر از اصل آنست و "بسیج " رمز جاودانه بودن و جاودانه ماندن نظام اسلامی ایران است و بسیجی، هم آنهایی که بر پیمان ابدی خود با امام راحل عظیم الشان، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و شهدای گران قدر و گلگون کفن و آرمان های والای انقلاب اسلامی استوار تا به آخر ایستاده اند و در این راه خستگی نمی شناسند.

وی افزود: بر خود فرض دانستیم همزمان با همه ی سازمان، نهادها و ادارات فجر آزادی، انفجار نور و بشارت " جاء الحق" و " زهق الباطل" را به هم راه همسنگران بسیجی خود در دانشگاه پیام نور به سرور بنشینیم.

وی به برنامه های دهه فجر اشاره کرد وگفت: تشکیل ستاد بزرگداشت ایام ا... مبارک دهه فجر، سرکشی از خانواده معظم شهداء و تجلیل از مقام شهداء، حضور پرشور در مراسم تجدید میثاق با بنیانگذار انقلاب، امام راحل و بیعت با مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، برگزاری نمایشگاه کتاب و عفاف و حجاب به مدت 10 روز،برگزاری نمایشگاه عکس انقلاب در حاشیه نمایشگاه کتاب به مدت 10 روز، برپایی غرفه فرهنگی و ایستگاه صلواتی در مراسم 12 بهمن به مناسبت ورود حضرت امام(ره) در محل جلوس ایشان در بهشت زهرا(س) ، برکزاری مراسم جشن سالروز پیروزی شکوهمند اسلامی (19 بهمن)، اعزام تیم خواهران بسیجی به مسابقات والیبال ستاد مرکز مقاومت بسیج دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی ، شرکت تیم برادران بسیجی در مسابقات فوتسال دانشگاه ،شرکت در مسابقات ورزشی داخلی دانشگاه پیام نور( دارت، تنیس، طناب کشی)، برگزاری مسابقه شیرینی پزی خواهران، عطرافشانی و غبار روبی مزار شهدا، حضور پر شور بسیجیان در جشن دوازده بهمن به دعوت مرکز مقاومت بسیج دانشگاهها و مراکز آموزش عالی، برگزاری مراسم جشن بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی با مشارکت نهاد محترم مقام معظم رهبری، معاونت فرهنگی و روابط عمومی دانشگاه ، شرکت گسترده بسیجیان در مراسم راهپیمایی 22 بهمن، برپایی غرفه فرهنگی و ایستگاه صلواتی در مسیر راهپیمایی 22 بهمن و برگزاری مسابقه پیامکی سبک زندگی از منظر مقام عظمای ولایت (مدظله العالی) از جمله برنامه هایی است که در این دهه در دانشگاه پیام نور برگزار می شود.

توجه : تمام حقوق مطالب برای پیام نور 98 محفوظ می باشد.

اطلاعيه ‌سازمان ‌سنجش‌آموزش‌ كشور ‌در ‌خصوص‌ اعلام ‌فهرست ‌اسامي ‌پذيرفته ‌شدگان نهايي ‌‌كدرشته‌ محل‌هاي ‌متمركز ‌و ‌معرفي ‌شدگان ‌چند ‌برابر ‌ظرفيت ‌كدرشته ‌محل‌هاي ‌نيمه‌متمركز ‌در ‌پذيرش دوره ‌مهندسي ‌فناوري ‌و ‌دوره‌ كارشناسي‌ حرفه‌اي ‌(ناپيوسته) نظام‌آموزش‌ مهارتي بهمن ماه سال ‌‌1392‌ دانشگاه‌جامع علمي ـ‌كاربردي 

با حمد و سپاس به درگاه خداوند متعال، با آرزوي موفقيت براي كليه داوطلبان عزيز، بدين‌وسيله نظر پذيرفته‌شدگان نهايي كدرشته محل‌هاي متمركز و همچنين معرفي شدگان چند برابر ظرفيت كدرشته محل‌هاي نيمه‌متمركز ‌در ‌پذيرش دوره ‌مهندسي ‌فناوري ‌و ‌دوره‌ كارشناسي‌ حرفه‌اي ‌(ناپيوسته) نظام‌ آموزش‌ مهارتي بهمن ماه سال ‌‌1392‌ دانشگاه جامع علمي ـ‌كاربردي را به موارد زير معطوف مي‌دارد:

الف) بر اساس ضوابط مربوط به گزينش متمركز هر يك از رشته‌هاي تحصيلي گروه‌هاي آموزشي مختلف ‌در ‌پذيرش دوره ‌مهندسي ‌فناوري ‌و ‌دوره‌ كارشناسي‌ حرفه‌اي ‌(ناپيوسته) نظام‌ آموزش‌ مهارتي ‌بهمن‌ماه سال ‌‌1392از بين داوطلباني كه حدنصاب نمره علمي لازم را احراز كرده‌اند، بر اساس اولويت كدرشته محل‌هاي انتخابي و ظرفيت‌هاي تخصيص داده شده به هر سهميه، گزينش انجام و فهرست اسامي پذيرفته‌شدگان در هر كدرشته محل استخراج گرديده است.

كليه پذيرفته‌شدگان لازم است در يكي از روزهاي ­شنبه مورخ 12/11/92 لغايت دو‌شنبه مورخ 14/11/92 با در دست داشتن مدارك به شرح بند‹‹ج›› اين اطلاعيه و با توجه به كدرشته محل قبولي، به نشاني تعيين شده در جدول شماره 4 دفترچه راهنماي پذيرش دوره‌هاي مذكور مراجعه نمايند.

ب) براساس ضوابط مربوط به گزينش رشته‌هاي نيمه‌متمركز براي رشته‌هايي كه نياز به اقداماتي نظير مصاحبه و يا آزمون عملي دارند، لازم است براي شركت در مراحل مذكور در يكي از روزهاي ­شنبه مورخ 12/11/92 لغايت دو‌شنبه مورخ 14/11/92 با دردست داشتن مدارك زير به مركز آموزشي ذيربط به نشاني تعيين شده در جدول شماره 4دفترچه راهنماي ‌پذيرش دوره‌هاي ‌مذكور مراجعه نمايند. بديهي است عدم مراجعه داوطلبان در روزهاي تعيين شده براي انجام مراحل نهايي گزينش به منزله انصراف قطعي از گزينش در رشته ذيربط تلقي خواهد شد. ضمناً به اطلاع معرفي شدگان رشته‌هاي نيمه‌متمركز مي‌رساند كه پس از اعلام نتيجه مراحل مصاحبه و يا آزمون عملي اين دسته از داوطلبان، گزينش نهايي انجام و فهرست اسامي قبول‌شدگان نهايي متعاقباً از طريق پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور به آدرس www.sanjesh.org منتشر خواهد شد

ادامه مطالب...مدارک مورد نیاز...

توجه : تمام حقوق مطالب برای پیام نور 98 محفوظ می باشد.

نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور نوبت سیزدهم اعلام شد.

ادامه مطال....

توجه : تمام حقوق مطالب برای پیام نور 98 محفوظ می باشد.

تمدید

پست شماره 44
, چهارشنبه 09 بهمن 1392
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی پیام نور از تمدید مهلت ارائه مدرک پیش دانشگاهی برای پذیرفته شدگان پیام نور در کنکور سراسری خبرداد
محمدعلی کریمی سرپرست معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی پیام نور عنوان کرد که طبق بخشنامه سازمان سنجش و آموزش کشور ، پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی سال 92 که به دلیل عدم ارائه مدرک پیش دانشگاهی در موعد مقرر یعنی 15 مهرماه، موفق به ثبت نام در رشته قبولی خود نشده اند، در صورت اخذ مدرک مذکور تا پایان نیمسال اول سال تحصیلی جاری یعنی 30 دی ماه ثبت نام و ادامه تحصیل در نیمسال دوم بلامانع است...به ادامه مطلب رجوع کنید....

توجه : تمام حقوق مطالب برای پیام نور 98 محفوظ می باشد.

مهلت ثبت نمره میان ترم دانشجویان کارشناسی ارشد پیام نور تمدید شد
به گزارش سایت محمدعلی کریمی سرپرست معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی پیام نور در نامه ای که به مراکز استانی پیام نور ارسال کرده است مهلت ثبت نمرات میان ترم دانشجوان کارشناسی ارشد را تمدید کرد.
در این نامه آمده است که با توجه به درخواست مکرر مراکز استانی و اساتید محترم مبنی بر تمدید مهلت ثبت
نمره میان ترم نیمسال اول ۹۳-۹۲ در مقطع کارشناسی ارشد پردازش مربوطه از تاریخ ۸ بهمن ۹۲ تا ۱۰ بهمن ۹۲ در سیستم گلستان فعال خواهد شد....به ادامه ای مطلب رجوع کنید......

توجه : تمام حقوق مطالب برای پیام نور 98 محفوظ می باشد.

لیست ارائه دروس و جدول وضعيت منايع درسی نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۳-۹۲ كليه رشته ها در مقاطع
كارشناسي ناپيوسته، كارشناسي ، كارشناسي ارشد ، دکترا
دانشگاه پیام نور

برای دانلود جدول لیست ارائه دروس و وضعيت منايع درسي نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۳-۹۲
کلیه رشته ها در مقاطع
كارشناسي ناپيوسته ، كارشناسي ، كارشناسي ارشد ، دکترا
کلیک کنید

برنامه ذیل برای کلیه دانشجویان با ورودی های آزمون سراسری و آزمون فراگیر و دانشجویان مرکز بین الملل قابل ارائه است شایان ذکر است وضعیت منابع دروس متعاقبا اعلام خواهد شد

نکته : در حال حاضر فقط لیست ارائه دروس کارشناسی ناپویسته و کارشناسی اعلام شده است
سایر لینک ها به زودی فعال خواهد شد
لطفا صبور باشید

توجه : تمام حقوق مطالب برای پیام نور 98 محفوظ می باشد.

دانشگاه پیام نور مهلت انتخاب واحد نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۲-۹۳ را تمدید کرد
به گزارش اخبار پیام نور PnuNews.com براساس آنچه که در صفحه اول سیستم گلستان پیام نور درج شده است مهلت انتخاب واحد نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۳-۹۲ این دانشگاه تا تاریخ ۱۰ بهمن ۹۲ تمدید شده است.
دانشجویان پیام نور می توانند با مراجعه به سیستم گلستان به آدرس اینترنتی
reg.pnu.ac.ir و از مسیر :ثبت نام --> عملیات ثبت نام --> ثبت نام اصلی، نسبت به انجام انتخاب واحد خود اقدام کنند.
نکته مهم :لازم به ذکر است دانشجویان قبل از انتخاب واحد باید شهریه ثابت خود را پرداخت کنند برای اینکار بهتر است نکات نحوه پرداخت را مطالعه کنید
(آموزش نحوه پرداخت شهریه اینجا)
تاریخ تشکیل کلاس ها از ۵ بهمن می باشد که البته ممکن است در هر مرکز این تاریخ متفاوت باشد.
حذف و اضافه در این نیمسال از ۲۶ بهمن آغاز و تا ۵ اسفند ۹۲ می باشد

قدم به قدم تا رفع موانع انتخاب واحد

کامل ترین آموزش تصویری انتخاب واحد

لیست دروس عمومی و نحوه گذراندن

لیست منابع و ارائه دروس ۹۳-۹۲ پیام نور

برنامه امتحانات
ترم اول پیام نور

اخطار ها و نکات مهم انتخاب واحد

دانلود pdf

دانلود pdf

دانلود pdf

دانلود pdf

دانلود pdf

دانلود pdf

توجه : تمام حقوق مطالب برای پیام نور 98 محفوظ می باشد.

نویسنده

پست شماره 40
, سه شنبه 08 بهمن 1392
یه کلیک کن تو سایت باحاله ضرر نداره

توجه : تمام حقوق مطالب برای پیام نور 98 محفوظ می باشد.

پیام نور واحد خورموج

پست شماره 39
, سه شنبه 08 بهمن 1392
رییس دانشگاه پیام نور در حکمی سرپرست جدید معاونت آموزشی تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور را منصوب کرد
به گزارش اخبار پیام نور PnuNews.com فراهانی رئیس دانشگاه پیام نور در حکمی محمد علی کریمی را به سمت سرپرست معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور منصوب و از زحمات علیرضا دل افکار تشکر کرد.
کریمی تقریبا یک ماه پیش بود که به سمت مسوول اتاق فکر دانشگاه پیام نور منصوب شده بود.
فراهانی در مراسم تودیع و معارفه معاونت آموزشی پیام نور عنوان کرد که تکریم و ساماندهی اعضای هیات علمی یکی از مهم ترین برنامه های دانشگاه پیام نور است که باید مد نظر معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی قرار گیرد.
رییس دانشگاه پیام نور در این مراسم امیر ملکی را به سمت سرپرست دفتر برنامه ریزی و هماهنگی مراکز بین المل منصوب و از زحمات خانم انصاری قدردانی کرد.
همچنین در روزهای گذاشته
حسین زارع به سمت سرپرست معاونت فناوری و پژوهش دانشگاه پیام نور و محمد مهدی پرهیزگار به سمت سرپرست دفتر برنامه ، بودجه ، تحول اداری و بهره وری منصوب شده بودند

توجه : تمام حقوق مطالب برای پیام نور 98 محفوظ می باشد.

امکان دانلود برنامه امتحانات ترم اول پیام نور فراهم شد
بنا به درخواست تعداد زیادی از مخاطبان و دانشجویان پیام نور از امروز امکان دانلود برنامه امتحانات ترم اول سال تحصیلی ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور برای کلیه رشته های کارشناسی و کارشناسی ارشد پیام نور را در سایت اخبار پیام نور در ادامه همین مطلب فراهم شده است . . . 

 

دانلود برنامه امتحانات ترم اول سال تحصیلی 93-92 دانشگاه پیام نور
کلیه رشته ها کارشناسی

برنامه امتحانات کلیه رشته های علوم انسانی پیام نور

 

  برنامه امتحانات کلیه رشته های کشاورزی
پیام نور

 

  برنامه امتحانات کلیه رشته های علوم پایه
پیام نور

 

  برنامه امتحانات کلیه رشته های فنی و مهندسی پیام نور

 

  برنامه امتحانات کلیه رشته های فناوری اطلاعات
پیام نور
 


کلیه رشته های کارشناسی

 


کلیه رشته های کارشناسی ارشد


 

 

 

دانلود برنامه امتحانات ترم اول سال تحصیلی 93-92 دانشگاه پیام نور
کلیه رشته های کارشناسی ارشد


 برای دانلود برنامه امتحانات کلیه رشته های کارشناسی ارشد پیام نور کلیک کنید

توجه : تمام حقوق مطالب برای پیام نور 98 محفوظ می باشد.

وزیر علوم در حکمی ابوالفضل فراهانی را به عنوان سرپرست جدید پیام نور معرفی کرد
به گزارش اخبار پیام نور  رضا فرجی دانا وزیر علوم تحقیقات و فناوری در حکمی ابوالفضل فراهانی استاد تمام دانشگاه پیام نور را به عنوان سرپرست جدید دانشگاه پیام نور منصوب کرد. مراسم معارفه فراهانی امروز در سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور برگزار شد.
ریاست چهارساله حسن زیاری که از سال ۱۳۸۸ رییس دانشگاه پیام نور بود به پایان رسید.
فراهانی متولد سال ۱۳۴۴ با مرتبه استاد پایه ۲۶ و عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور است.
وی مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه تهران و مدرک دکتری را از دانشگاه تربیت مدرس گرفته است.
فراهانی اولویت برنامه های خود را توجه به ارتقای کیفیت دانشگاه، تلاش برای تحقق برنامه های ارائه شده ، توجه بیشتر به گسترش فضای تخصصی مجازی، بهره گیری کامل از فناوری های ارتباطی برای تحت پوشش قرار دادن شاغلین در اقصی نقاط جهان را در مجموعه برنامه های خود برای اجرا عنوان کرد.وی اظهار داشت: بهره گیری تام از نیروهای مومن ، دارای حسن خلق ، مجرب ، با رتبه های علمی بالا و عضو خانواده پیام نور در بدنه مدیریتی و اجرایی دانشگاه جزو اولویت برنامه هاست.

توجه : تمام حقوق مطالب برای پیام نور 98 محفوظ می باشد.

onvan