close
دانلود آهنگ جدید
زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر نوبت پانزدهم دانشگاه پیام نور
کانال تلگرام هایپرتمپ

زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر نوبت پانزدهم دانشگاه پیام نور

سرپرست دانشگاه پیام نور از اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در مرداد ماه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور 98 آزمون فراگیر کارشناسی ارشد نوبت پانزدهم دانشگاه پیام نور صبح امروز جمعه 4 اردیبهشت ماه 94 در 101 شهر برگزار شد.

محمد علی سرلک سرپرست دانشگاه پیام نور در حاشیه های بازدید حوزه های امتحانی آزمون فراگیر گفت: ر این آزمون تعداد 80469 نفر داوطلب  جهت  ورود به دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور در 5 گروه امتحانی علوم انسانی، علوم پایه ، علوم کشاورزی، فنی و مهندسی و هنر با هم به رقابت  پرداختند .

دکتر سرلک در ادامه افزود : از بین داوطلبان تعداد 16920 نفر در 152 رشته -گرایش  و 746 رشته – محل  پذیرفته خواهند شد . لازم به ذکر است نتایج این آزمون در اواخر مردادماه جاری اعلام خواهد شد و پذیرفته شدگان از مهرماه 94 مشغول تحصیل خواهند شد.
ایشان در ادامه ضمن اشاره به رتبه  اول دانشگاه در کیفیت آموزش در آخرین رتبه بندی ISC اظهار کیفیت در دانشگاه پیام نور  همیشه اساس کار بوده و این دانشکاه تمام برنامه ریزی های کلان خود را بر این اساس انجام می دهد و در حال حاضر ما در تحصیلات تکمیلی صندلی خالی نداریم که این امر و نیز  تعداد داوطلبان متقاضی  تحصیل در این دوره ها  نیز تایید  کننده این مهم می باشد.

وی در پاسخ به این سوال که ظرفیت پذیرش در مقایسه با سال‌های قبل چگونه است، گفت: ظرفیت پذیرش تقریبا شبیه سال گذشته است. ما قصد نداریم در مقاطع ارشد و دکتری بیش از سال‌های قبل دانشجو پذیرش کنیم